• Обновено
4 w 8 d 16 h crestline груб пилен корбел, ела на Даглас

4 w 8 d 16 h crestline груб пилен корбел, ела на Даглас

Buyers rating:
DEN 1119.20

Тековен

Нашата рустикална колекција е инстант класика. Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните технологии за изградба на производи од дрво „Дневник и дрва“ што биле во архитектура со векови. Бидејќи нашите производи не се сушат печки, секоја ставка во нашата рустикална колекција е 100% уникатна и ќе ги содржи природните варијации што ги нуди дрвото. Вашата дрвена заграда, Корбел, рафтер опашка, ќе содржи уникатни бои, зрна, текстури, јазли, Сапвуд се издвојува од домовите за сечење колачиња; Користете го семејството на производи за рустикална колекција. 4 "W x 8" D x 16 "H Crestline Rough Sawn Corbel, Douglas Fir.

Параметри на производот

Стоката во категоријата