• Обновено
Wrangler® маж со долг ракав за западен карирана кошула

Wrangler® маж со долг ракав за западен карирана кошула

Buyers rating:
DEN 303.68

Тековен

Wrangler® маж со долги ракави за западен карирана кошула, големини S-5xl што прави остар облечен човек? Оваа западна плетена кошула инспирирана од карирана е одличен почеток. Мека, ткаена ткаенина од памучна мешавина изгледа добро како што се чувствува. Има два џебови на градите на предните копчиња со затворање на предвремени за да ги задржи најважните работи безбедни. Другите автентични детали вклучуваат карирани дизајн, копчиња за затворање на предните ракави и надолу од предните и предните јаки. Слој над омилената мета со долги ракави за пообичен изглед или облечете го со влечење. Без разлика како ќе го носите, ќе бидете облечени остри со сите очи на вас. Долги ракави. Редовно вклопување. Две предни џебови. Затворање на привремено. Манжетни ракави со затворање на привремено. 55% памук, 45% полиестер. Стил # 112325188.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Обновено
Оценката:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снуг Форт не ја губи својата форма Супер слаби вклопување Супер слаби отворање �

DEN 399.68
Долга ракав Худи руно
  • Обновено
Оценката:

Долга ракав Худи руно

NFL со долги ракави со долги ракави, бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на продавницата

DEN 0.67