• Обновено
Маица со кратки ракави за маички со кратки ракави

Маица со кратки ракави за маички со кратки ракави

Buyers rating:
DEN 324.00

Тековен

4,3 мл., 100% Ringspun Combed Cotton Fine Jersey; супериорни резултати од отпечатоци; издржлива лента за вратот на ребрата; тубуларна; Хедер Греј е 90/10; Хедер сива лента е 95/5; Машка маичка со кратки ракави со кратки ракави.

Параметри на производот

Стоката во категоријата