• Обновено
Дизни замрзнати Елса или Ана печатеа џемпер со патенти со патенти

Дизни замрзнати Елса или Ана печатеа џемпер со патенти со патенти

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Оставете го и одете, зграпчете го ова неверојатно и пријатно лиценцирано замрзнато 2 худи! Одликувајќи се со омилената ледена кралица, отпечатена на предната страна, оваа худи ќе ви помогне да ги пронајдете чудата на снегот, додека сте супер пријатни! Лиценциран замрзнат 2 графички памук со памук од 60%, 40% полиестер. Зип-ап качулка. Дуксер. Автентичен лиценциран производ. Замрзнати 2. Елса или Ана. Упатства за нега на ткаенини : Машинско миење ладно со слични бои. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Не декорација на железо.

Параметри на производот

Стоката во категоријата