• Обновено
Лесни улични снимања на Дарси

Лесни улични снимања на Дарси

Buyers rating:
DEN 1015.20

Тековен

Совршен за работа или викенд, Дарси од Лесна улица има перфориран јака со метални столпчиња и функционален метален патент за малку урбан став. Внатре во Гор, великодушно постепено чорап и лесна, флексибилна надворешна плоча обезбедуваат утеха со движење. Подготвена влошка. Страна патент за лесен влез. Детали за метални обетки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00