• Обновено
Цунами портокалова ракавица, xl

Цунами портокалова ракавица, xl

Buyers rating:
DEN 195.84

Тековен

РОБОВИТЕ РОБОВИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ ИЛИ ОБЕЗБЕДУВАЕ НА Влажни и масни услови и им овозможуваат на риболовците да добијат подобар зафат на нивната опрема или брод кога времето не соработува. Конструирана од тешка мешавина од памучно-поли, овие комунални нараквици имаат мека лепила од гумена мрежа за не-лизгање во влажни и суви ситуации. Цунами зафат на ракавици XL комунална ракавица со мека леплива гумена мрежа. Тешка градба на мешавина од памук-поли. Работете добро за влажни и масни услови. Не-лизгачки зафат во влажни и суви ситуации.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност
  • Обновено
Оценката:

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

DEN 2.33
Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна
  • Обновено
Оценката:

Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна

dade со употреба Само уште едно парче комплет Елита Елита има засилени закрпи што ги покриваат сите точки

DEN 639.84