• Обновено
Бескрајно лето -хибриден хибриден пливање шорцеви со стрии, 7,5 ”inseam

Бескрајно лето -хибриден хибриден пливање шорцеви со стрии, 7,5 ”inseam

Buyers rating:
DEN 319.84

Тековен

Овие хибридни шорцеви за прошетки од бескрајно лето го прават сето тоа! Умно направено во брза мешавина од полиестер за сушење за да ви помогне да ве олади и суви. Се одликува со удобно, 4-насочно истегнување-одлично за лесно движење за време на секојдневните активности. Одете на забава во базен или готвење - со овие шорцеви со омилените мета и сандали за победа. Бонус : Тие се исто така отфрлани во вода! Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнете 2 џебови за заварување. Карактеристики : 4-насочен дел; брзо суво; отфрлање на вода; јамки на појас. Проширете ги шорцевите за мажите од бескрајното лето.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

YouthFan NCAA Virginia Tech Hokies 3D Stadiumview Magnet
  • Обновено
Оценката:

YouthFan NCAA Virginia Tech Hokies 3D Stadiumview Magnet

Направете го вашиот фрижидер фанзона со официјално лиценцираниот 3 D стадионски преглед магнет Создаде�

DEN 1.33