• Обновено
Фонтоскоп постелнина исечена серија на фарма куќа декоративна перница за фрлање, 20 20

Фонтоскоп постелнина исечена серија на фарма куќа декоративна перница за фрлање, 20 20

Buyers rating:
DEN 167.68

Тековен

Овие декоративни серии на фантоскопска постелнина, декоративни перници за фрлање, ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски. Овие симпатични перници за фрлање се достапни во 4 големини (12 "x20 ", 18 "x18 ", 20 "x20 ", и 22 "x22 ") и 12 бои (беж, сина, розова, зелена , Портокалово, сиво, кафе, бело, итн.). Овие трајни перници доаѓаат со перници и инсерти изработени од висококвалитетен и еколошки полиестер и постелнина. Нивните силни и невидливи патенти се лесни за поштенски и отпакувачи без да влијаат на уникатниот изглед на текстура на перниците. Овие перници се лесни за миење и грижа, како машина, така и со рака што се мијат без намалување. Овие украсни перници се совршени за кревет, кауч, дневна соба, автомобил и внатре. Ние прво ги инвестиравме и ги носевме нашите производи во Јапонија и Германски и се развивме многу успешно на пазарот на текстил во Европа и Азија. Ние го слетавме нашиот чекор на пазарот на Северна Америка во последните неколку години. Со дизајнирање на 95% од нашите производи, нашиот тим за дизајн се стреми да ги популаризира домашните декоративни решенија и да им се обрати на најиновативните производи. Капакот на перница со вметнување. Дизајн : Перница на фарма со постелнина исечена. Материјал : мешавина од полиестер и полиестер со висок степен. Големина : 20x20 инчи/50x50 см. Боја : сива. Број : Сет на 1. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. И машината и раката што се перат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност
  • Обновено
Оценката:

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

DEN 2.33
HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67