• Обновено
Исчистете ја разнобојната смола на жените со нараквица за врски со ланци од 14к злато

Исчистете ја разнобојната смола на жените со нараквица за врски со ланци од 14к злато

Buyers rating:
DEN 200.96

Тековен

Освежете го вашиот изглед со оваа нараквица за манжетна со поткрепена кожа од кожен кожен со лажичка. Јасна кожа од бела боја е искривена заедно со детали со позлатена злато од злато за да додаде уникатен стил на секојдневните делови за гардероба. Исклучиво на. Метал : 14 K златен блиц. Дијаметар : 3 “. Затворање : Лизгање. Акценти : Златен блиц и изопачен бел кожен кожа. Белешка : Фотографиите може да се зголемени и/или подобрени за да се прикажат детали . Scoop 14 K злато-позлатена и изопачена кожна нараквица. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата