• Обновено
Superенски супер минки плишани пижами за спиење панталони

Superенски супер минки плишани пижами за спиење панталони

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Спијте и дневна удобно со овие женски панталони за пижами од тајни богатства. Тие се изработени од перница-мека кадифен ткаенина и однадвор за да ве одржуваат пријатни од ден на ноќ и да имаат опуштено вклопување за не-рестриктивно чувство. Исто така, има и разнобојна шема отпечатена низ целиот свет, додека еластичната лента за половината и влечењето на неволја ги одржуваат пантолоните на место и обезбедуваат непречено чувство на вашата кожа. Овие минливи пантолони за спиење се достапни во широк спектар на разновидни стилови, кои се движат од животински отпечатоци до класични карирани обрасци и повеќе. Тајни богатства Superенски супер минки плишани пижами за спиење : 100% полиестер. Панталони за спиење. Супер Минки измислица за кадифен. Опуштено вклопување. Сеопфатна печатена шема. Покриена еластична лента за половината со рамен влечење. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, не пеглајте, не исушете чисто.

Параметри на производот

Стоката во категоријата