• Обновено
Без граници јуниори плус големина мешан плетен кардиган џемпер, средна тежина

Без граници јуниори плус големина мешан плетен кардиган џемпер, средна тежина

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Овој џемпер за кардиган без граници е ново слојно парче што ќе ви треба во вашата зимска гардероба, направено со мешан плетен дизајн и опуштена силуета што ќе ја сакате да ја носите со најновите фармерки за подигање и панталони со широко нозе. Исечената должина го прави забавен избор за поставување на подолги камини или омилени маици за бебиња, во зависност од вашето расположение. Достапно во три комбинации на бои на трендот. Само на. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'11 "и носи големина 1x. Одговара : опуштена. Тежина : средна тежина. Дефект : V-врат. Затворање : предно копче надолу. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ниту. Карактеристики : Мешано плетено; Ребреста плетена плочка, полите и манжетни; капка раменици; исечени. Јуниори плус големина мешан плетен кардиган џемпер од без граници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Двогледи на Steiner Predator
  • Обновено
Оценката:

Двогледи на Steiner Predator

Гигант скок напред во двогледен дизајн и функција Овој напреден оптички дизајн одржува сè во фокусот, б�

DEN 687.84
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Обновено
Оценката:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снуг Форт не ја губи својата форма Супер слаби вклопување Супер слаби отворање �

DEN 399.68
Кратко руно на Верте дами
  • Обновено
Оценката:

Кратко руно на Верте дами

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

DEN 319.84
Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48
  • Обновено
Оценката:

Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 0.33