• Обновено
Стрипови машко темно витез лого плетени пантолони за спиење

Стрипови машко темно витез лого плетени пантолони за спиење

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

DC Comics Batman Dark Knight Logo Lounge Pants Sleep Pants (мал) Не му треба управување со лутина, тој едноставно не може да му пречи со неправдата и тероризирајќи ги тактиките на себичните криминални умови. Тој е Темниот витез, Капениот крстоносец, борец на вистината и правдата и сето тоа го прави без супер сили! Овие машки панталони за пижами се одликуваат со голема шема на левата нога и се изработени од мека ткаенина од 60%/40% од полиестерска ткаенина. Професионално печатено. Дизајн на лого на Бетмен на левата нога. Еластична и влечење на половината. Наведени во машка големина. Официјално лиценциран.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Кратко руно на Верте дами
  • Обновено
Оценката:

Кратко руно на Верте дами

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

DEN 319.84