• Обновено
Кендал + Кајли часовник: Златен тониран метален камен изваден линк

Кендал + Кајли часовник: Златен тониран метален камен изваден линк

Buyers rating:
DEN 239.84

Тековен

Дали некогаш сте сакале да знаете како беше да се биде Кардашијан? Сега е вашата шанса! Луксузот и елеганцијата стануваат една во овој Кендал + Кајли Класик Златен кристален аналоген часовник што доаѓа кај вас од Американската размена група. Со тоа е шик и модерна адаптација на безвременски главен во дизајнот на часовникот, има екстравегантен златен кристален рамка за сигурно да помогне да се свртат неколку глави и да се донесе во живот која било облека или стил. Златниот бирање и златен бенд совршено се совпаѓаат со златниот сјај на кристалот, што навистина ве тера да се чувствувате како да сте на врвот на светот. Однесувајте се кон нешто убаво и лизнете ја раката во едно од овие, нема да зажалите! Шик мода и модерен стил се среќаваат за овој златен метал и сјаен камен запишан аналоген часовник од Кендал + Кајли. Со своето уникатно завршено златно бирање, овој часовник навистина ќе ве натера да се чувствувате како холивудско кралско семејство.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност
  • Обновено
Оценката:

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

DEN 2.33
Лесни улични снимања на Дарси
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични снимања на Дарси

Совршен за работа или викенд, Дарси од Лесна улица има перфориран јака со метални столпчиња и функциона�

DEN 1015.20