• Обновено
Големи момчиња со долги ракави со долги панталони, сет на пижами, големини 4-12

Големи момчиња со долги ракави со долги панталони, сет на пижами, големини 4-12

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

Овие слатки пижами за момчиња доаѓаат во дво-парчиња сет од големи гушкања. Забавно печатење на горниот дел од ракавите и дното на пижами што одговараат. 100% памучна ткаенина е машина што може да се мие и удобна за носење. Овие пижами се дизајнирани да одговараат на Snuggly за да го задржат пријатно цела ноќ. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 пар панталони за пижами. Врвни карактеристики : стил на пуловер; екипаж; долги ракави; Графички принт на предниот дел со печатени ракави, деколте и исечоци или печатење на сите. Карактеристики на панталони : стајлинг за влечење со еластична лента за половината за дополнителна удобност; печатење на сите. Големи гушкања печатени пижами врвни и панталони за момчиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Двогледи на Steiner Predator
  • Обновено
Оценката:

Двогледи на Steiner Predator

Гигант скок напред во двогледен дизајн и функција Овој напреден оптички дизајн одржува сè во фокусот, б�

DEN 687.84
Лесни улични станови на Гарет
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични станови на Гарет

Одличен стил за кога сте во движење, Гарет по лесна улица ќе ве однесе таму удобно Вашите прсти се покрие

DEN 1.33
Лесна улична цел лизгање
  • Обновено
Оценката:

Лесна улична цел лизгање

Стилски чевли што ќе можете да го носите цел ден, целта по лесна улица е детално опишана со ситни парфи н�

DEN 1.00
Тајни богатства маица градник
  • Обновено
Оценката:

Тајни богатства маица градник

Вашите секојдневни најважни работи по цена што не може да се победи сега со повеќе големини од кога бил�

DEN 719.84