• Обновено
Абагаил со широка широка ширина на горните кристали со затворена пети затворена црна 7,5

Абагаил со широка широка ширина на горните кристали со затворена пети затворена црна 7,5

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Изгледајте како неверојатна starвезда во цветниот абагаил ширина ширина, која е привлечна со сјајниот стил. Оваа дама 2 "Слики со средна потпетица има метално тело и горниот крцкав плетенка вампин, акцентирано со пенливи кристали на затворен предниот дел на пети, што сигурно ќе направи траен впечаток. ** Купувачи на внимание ** Пронајдете голем избор на Стилови на широка ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте инстант кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на целата стока. ** За компанијата ** обувки за обувки Меѓународната корпорација (Footwearus), лоцирана во Fairfield NJу ерси, започна со производство и големо работење во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговска марка (24 Часовна удобност, пеража, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна ширина (Е) ширина од Фазпаз. Металик синтетички. 2 "Среден потпетица. Квадратни пети. Slingback со прилагодлива тока. Гума ѓон. Плетенка вампи со кристали.

Параметри на производот

Стоката во категоријата