• Обновено
ДизајнАрт „Цитат на фарма куќа на флорали IX“ панел за завеси за затемнување

ДизајнАрт „Цитат на фарма куќа на флорали IX“ панел за завеси за затемнување

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа фарма за флорали IX IX завеса . Оваа елегантна завеса за фарма е отпечатена со употреба на високо квалитетно еколошко мастило отпорно на бледне е изработен од 270 GSM полиестер што му дозволува на овој Beige Curtain на целосно и безбедно миење машини . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : фарма куќа. - Предмет : Цитати и изреки. - Боја : Беж. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Параметри на производот

Стоката во категоријата