• Обновено
Опуштено опуштено вклопување во кањон за кањонски кањон

Опуштено опуштено вклопување во кањон за кањонски кањон

Buyers rating:
DEN 591.84

Тековен

Прошетајте и разработете во удобност и спортски стил со опуштено вклопување во Skechers : Sneaker Oak Canyon. Нежните спортски велур, синтетичка и мрежна ткаенина горната во чипка на атлетска спортска удобност фитнес и патики за одење со акценти за шиење и преклопување. Меморија од пена, усогласена удобна мида. Тешки синтетички преклопувања на пети и потпетици од ткаенини предни и странични панели за ефект на ладење, чипка на предната атлетска одење и обука за удобност, патека за патики, страничен контраст во боја и детали за зашивање, стабилизирачки потпетици и странични панели, влечете ја табулаторот на потпетицата предниот дел со метални врвни очни капаци јака и јазик опуштено вклопување дизајн за пространа удобна вклопување меморија пена перничена удобност инзола добро перничето флексибилно апсорбирање на шок што апсорбира мидала стабилизирана поддршка за атлетски атлетски мидиски дизајн стабилизиран панел од средниот дел од средниот ред, со висока влечкана гума од флексија од надворешната страна. Атлетски чевли - машки атлетски чевли - Браун Бидете подготвени за сè со овие обични атлетски чевли на нозе. Кожа отпорна на кожа, облечена во горниот дел со мрежни мрежи. Дишењето на јака. Наречена влошка. Флексибилна гумена надворешна плоча. Клучен збор : Lace-uppsp/v r/t.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84