• Обновено
Magic Cover PVC винил 54 Премиум чиста ролна

Magic Cover PVC винил 54 Премиум чиста ролна

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Заштитете, покријте, креирајте, оваа ролна на магичен покритие премиум јасен винил ви овозможува на сето ова и повеќе. Создадете свои јасни винилни занаети користејќи ја вашата машина за шиење. Заштитете ја масата или масата од масата од излевање. Покријте мебел, и во затворено и на отворено. Овој 100% ПВЦ винил може да се користи за скоро за сè. Исчистете е ветре. Само избришете го со влажна крпа. 100% јасен ПВЦ винил. Заштита на која било површина во затворено или на отворено. Сирачи чисти со влажна крпа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67
YouthFan NCAA Virginia Tech Hokies 3D Stadiumview Magnet
  • Обновено
Оценката:

YouthFan NCAA Virginia Tech Hokies 3D Stadiumview Magnet

Направете го вашиот фрижидер фанзона со официјално лиценцираниот 3 D стадионски преглед магнет...

DEN 1.33
Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна
  • Обновено
Оценката:

Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна

dade со употреба Само уште едно парче комплет Елита Елита има засилени закрпи што ги покриваат сите точки

DEN 639.84