• Обновено
Главни садови за складирање на храна од 6 чаши

Главни садови за складирање на храна од 6 чаши

Buyers rating:
DEN 60.32

Тековен

Чувајте ги остатоците свежо со главните теми со раст со рамка со правоаголник поделен со правоаголник. Овој издржлив сад е изграден за да застане на замрзнувачот или микробранова печка. Тоа е одобрено од ФДА за безбедноста на вашето семејство. Мејндес 6-чаша Поделен контејнер за складирање на храна за правоаголник : Предвремена капа на капакот со микробранова отвор. Направено од пластика без БПА. Микробранова, замрзнувач и машина за машина за миење садови (само врвен решетка). Капацитет од 6 чаши.

Параметри на производот

Стоката во категоријата