• Обновено
Штрккрафт Бекет 3-во-конвертибилно бебешки креветчето, природно бело

Штрккрафт Бекет 3-во-конвертибилно бебешки креветчето, природно бело

Buyers rating:
DEN 9599.84

Тековен

Конвертибилната креветче за 3-во-1 на Storkcraft Beckett има чист, наградуван дизајн кој ќе го подигне изгледот на расадникот на вашето бебе. Наменето да се прилагоди на вашето растечко бебе, Бекет е опремен со база за поддршка на душек со 3 позиции. Исто така, може да се претвори во кревет со дневна и дете (безбедносни плочи на мали деца што се продаваат одделно). Бекет е сертифициран JPMA и експерт тестирано од независни лаборатории за да се исполнат највисоките стандарди за безбедноста на вашето дете. Одморете се лесно да знаете дека Бекет е поддржан од 1-годишната ограничена гаранција на Штрккрафт и поддршката за поддршка на клиентите. Ексклузивно од Storkcraft, горд добитник на наградата за избор на жени во 2022 година за 9 од 10 од 10 препорачани применети за бебиња, тестирано за да ги исполни или надмине важечките стандарди за безбедност на ASTM и CPSIA. Се прилагодува на вашето растечко бебе : опремено со прилагодлива база за поддршка на душекот со 3 различни опции за висина; Наменето да одговара на секое стандардно склопување на креветчиња со целосна големина. Наградуван бренд : Ексклузивно од Штрккрафт, горд примател на наградата за избор на жени во 2022 година за 9 од 10 препорачани клиенти, поддржани од гаранција на 1-годишен ограничен производител. Димензии на креветчиња : ширина (53,75 инчи) x длабочина (29,5 инчи) x висина (34 инчи) x тежина (54,9 фунти).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67
Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00