• Обновено
Планета мајчинство мајчинство маица за медицинска сестра со странични копчиња

Планета мајчинство мајчинство маица за медицинска сестра со странични копчиња

Buyers rating:
DEN 512.16

Тековен

Прекрасен врв за кога ќе пристигне бебето. Оваа кратка ракав од мајчинство од планетата има странични копчиња за да може бебето да може лесно да се медицински и е направено од истегната, удобна ткаенина за целодневно носење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината/испакнатоста : 35”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. Crewneck. Кратки ракави. Странични копчиња за медицинска сестра. Плетено тело. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Маица за мајчинство за мајчинство.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Цунами портокалова ракавица, xl
  • Обновено
Оценката:

Цунами портокалова ракавица, xl

РОБОВИТЕ РОБОВИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ ИЛИ ОБЕЗБЕДУВАЕ НА Влажни и масни ус

DEN 195.84
Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна
  • Обновено
Оценката:

Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна

dade со употреба Само уште едно парче комплет Елита Елита има засилени закрпи што ги покриваат сите точки

DEN 639.84
СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност
  • Обновено
Оценката:

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

DEN 2.33