• Обновено
Dioptics Medical Pro po rec gm pl gry

Dioptics Medical Pro po rec gm pl gry

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Барате удобен начин да ги заштитите очите од сонцето? Не гледајте подалеку од Rec15 GM 54 Flipups ™! Овие флип-ап веднаш ги трансформираат вашите очила во пар очила за сонце, прицврстување на мостот и се превртуваат нагоре и надолу по потреба за погодност. Со технологија за леќи Optify and и 100% заштита на леќи UVA-UVB, можете да уживате во вистинската дефиниција на бојата дури и на најтесните денови. Нежното Grip® ги штити вашите очила, а вклучен е и заштитен случај и крпа за чистење. 100% заштита на леќи UVA-UVB (UV 400). Леќи отпорни на гребење. Поларизираните, сиви леќи го намалуваат сјајот. Очила за сонце во форма на правоаголник. Се вклопува во метални рамки. Вклучен случај. Направено во Кина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Обновено
Оценката:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снуг Форт не ја губи својата форма Супер слаби вклопување Супер слаби отворање �

DEN 399.68
Долга ракав Худи руно
  • Обновено
Оценката:

Долга ракав Худи руно

NFL со долги ракави со долги ракави, бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на продавницата

DEN 0.67