• Обновено
Засекогаш јас девојки Шекет, хеланки, маица и сет за облека за пиншки за коса, 4-парчиња, големини 4-16

Засекогаш јас девојки Шекет, хеланки, маица и сет за облека за пиншки за коса, 4-парчиња, големини 4-16

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Да се ​​подготви е измет со оваа облека од 4 парчиња поставена од Forever Me. Симпатична, координирана и комплетна, овој сет за градење гардероба ќе ја има надвор од вратата во блиц, со влечење на хеланки, забавна графичка мета, удобна шета со качулка, па дури и пиштол за коса за да го надмине нејзиниот изглед. Дизајнирано да се носат заедно, може да се меша и да се совпаѓа со други омилени за да го зголеми нејзиниот обичен плакар. Материјал : Шекет : 100% памук; Легла/маица : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 Шекет, 1 пар хеланки, 1 маица и 1 пинчочна коса. Карактеристики на Шекет : ткаена ткаенина од Чембрај; опуштено вклопување; прикачен аспиратор; предно затворање на предвремени; долги ракави; Кошула полите. Карактеристики на маицата : плетена ткаенина; опуштено вклопување; застани; лажички врат; кратки ракави; Графички принт. Карактеристики на хеланки : плетена ткаенина; полу-опремени; Повлечете со еластична половината. Карактеристики на Scrunchie : Лизгање со еластична/li>. Облека за девојчиња со 4 парчиња поставена од Forever Me.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33
- Фрижидер со големина на стан.
  • Обновено
Оценката:

- Фрижидер со големина на стан.

Овој RCA 12 Cu Ft Врвен фрижидер за замрзнување ги има опциите за складирање што ги барате, ако едноставно са�

DEN 0.33
HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67
Лесни улични снимања на Дарси
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични снимања на Дарси

Совршен за работа или викенд, Дарси од Лесна улица има перфориран јака со метални столпчиња и функциона�

DEN 1015.20