• Обновено
Главна торба за перење ткаенини со каиш со лента за носење, боја на сина вратоврска

Главна торба за перење ткаенини со каиш со лента за носење, боја на сина вратоврска

Buyers rating:
DEN 239.68

Тековен

Оваа издржлива торба за перење на ткаенини од полиестер/памук/рајон се печати со најмодерни обрасци, вклучително и две опции во Терацо и во вратоврска. Печатената торба за перење ткаенини е едноставно решение за да ја декларирате вашата соба и да носите лесно по ходникот користејќи ги лентите за лесна ткаенина. Влечењето е лесно да се затегнат или синхронизираат и ослободуваат преку јамки сребрени прстени што убаво се прилепуваат, обезбедувајќи непречена транзиција кон стоперот за ткаенини што одговараат. Затка на ткаенината е додадена за да го задржи отворот затворен и така што алиштата не испаѓаат додека производот се користи. Со димензии од 28,74 ”x 21,65”, оваа стилска торба за перење комбинира функционални и декоративни елементи со тоа што ќе може да држи алишта во вредност од приближно 2 автобуси. Издржлива и печатена ткаенина со мала тежина. Составот на влакна е приближно 69,3% полиестер 21% памук 9,7% рајон. Торбата за перење ткаенини има приближно 2 автобуси облека. Торбата за перење ткаенини има приближно 10 килограми суви алишта и до 22 килограми капацитет на тежина. Лесен за носење или висина лента. Влечење со стопер за ткаенини. Преклопете за да заштедите простор кога не се во употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност
  • Обновено
Оценката:

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

DEN 2.33
YouthFan NCAA Virginia Tech Hokies 3D Stadiumview Magnet
  • Обновено
Оценката:

YouthFan NCAA Virginia Tech Hokies 3D Stadiumview Magnet

Направете го вашиот фрижидер фанзона со официјално лиценцираниот 3 D стадионски преглед магнет...

DEN 1.33
Лесни улични снимања на Дарси
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични снимања на Дарси

Совршен за работа или викенд, Дарси од Лесна улица има перфориран јака со метални столпчиња и функциона�

DEN 1015.20
Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна
  • Обновено
Оценката:

Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна

dade со употреба Само уште едно парче комплет Елита Елита има засилени закрпи што ги покриваат сите точки

DEN 639.84