• Обновено
Единствени поволни цени за ракави со ленти со ленти со ленти со отворен преден дел

Единствени поволни цени за ракави со ленти со ленти со ленти со отворен преден дел

Buyers rating:
DEN 783.84

Тековен

Погледнете паметни на работа со носење на овој блејзер на шема на ленти. Тој е украсен со изречена скут, 3/4 ракави, отворен фронт и шема на ленти. Стилизирајте го со фармерки или хеланки за целосен изглед. Големина на телото на моделот : Висина : 5'6 ", Градите : 32 1/4 инчи, половината : 23 5/8 инчи, колк : 34 1/4 инчи, тежина : 105 фунти, моделот носи големина на Xsbody Табела (во инчи) .Интернационална големина гарнир на градите Повик на половината - Ширина на рамото (САД 2) 33 - 25 1/4 - 14 1/2s (САД 6) 35 - 27 - 15м (САД 10) - 37 - 29 - 15 1/2 L (нас 14) 40 1/4 - 32 1/4 16xl (САД 18) 45 - 38 - 16 1/2 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за женски ленти 3/4 ракав отворен предниот дел на лаптол Блејзер 100% полиестер. Увезен. Лента за пин.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Комбинирање на новороденчиња
  • Обновено
Оценката:

Комбинирање на новороденчиња

Овој супер мек Wrangler Bib во целост има зашивање на контраст, џебови со црвенило и прилагодливи ленти за нај

DEN 415.84