• Обновено
Ајрин ИНЕВЕНСКИ ДРУГИ ВРАБОТНИ ДРАВИ И стаклена конзола Табела, сина

Ајрин ИНЕВЕНСКИ ДРУГИ ВРАБОТНИ ДРАВИ И стаклена конзола Табела, сина

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Опис : Во кои се прикажани пространи отворени табели Топ и долна полица, две стаклени кабинети пред стакло и две фиоки, оваа странична табла ви обезбедува доволно простор за складирање за складирање. Дизајн на екстензии, елегантни агли на долната плоча и карактеристични нозе на цврсто дрво создаваат A потресениот ретро стил. Месинг копчињата додаваат култура и елеганција на оваа табела за преодна конзола. Ова парче мебел за дома е дизајнирано да биде мултифункционален заштедувач на вселената што е погоден за трпезарија, влез или дневна соба. и калено стакло направете го овој кабинет стабилен и издржлив. Спецификација : Севкупна димензија : 42x14x34.2 инчи. Тежина на целата тежина : 40.1lbsweight Капацитет : Топ полица : 114.6 bs/52kg, фиока : 44.1lbs/20kg, долна полица : 66.1 bbs/30kg. Материјал : Рамка и нозе Pinewood+MDF панели. Овде : Топ полица : 0,59 инчи/15мм, долна полица : 0,59 инчи/15мм. Може да има мали грешки како резултат на различно мерење на рацете. Пакуван вклучен : Табела за конзола 1x. Одликувајќи се со пространа табела на отворена табела, две кабинети со стакло и две фиоки, оваа странична табла ви обезбедува доволно простор за складирање за складирање . Исклучителниот дизајн на изгледот, елегантните агли на долната плоча и карактеристичните нозе на цврсто дрво создаваат потресени Ретро стил . копчињата за месинг додаваат култура и елеганција на оваа табела за преодна конзола . Ова парче мебел за дома е дизајнирано да биде мултифункционален заштедувач на просторот кој е погоден за трпезарија, влез или дневна соба . цврсти рамки од дрво и нозете и калено стакло го прават овој кабинет стабилен и издржлив.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Cobian® Men's Arv Flip Flip
  • Обновено
Оценката:

Cobian® Men's Arv Flip Flip

Flip Flopone на Cobian® Arv 2 е еден од нашите најдобри продавачи! Совршена комбинација на удобност и квалитет, ARV 2 �

DEN 3.33