• Обновено
Опремено капаче, бесконечност за распадот на даборот, средна големина

Опремено капаче, бесконечност за распадот на даборот, средна големина

Buyers rating:
DEN 319.84

Тековен

Овој лиценциран мовски даб раскина бесконечност капа е одлично основно за вашите лови потреби, 3 шипки за забивање додава декоративен изглед. Кап е вграден, со големина на средно, даб, да се распадне лиценциран капа, неструктурирана. Тешко декоративно шиење со 3 подножје. Опремени. Големина медиум.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84