• Обновено
Journalурнал од табла - Амперсанд: Страна 6 9 владееше тетратка: инспиративен весник, празно тетратка, празно списание, наречен тетратка, празен дневник

Journalурнал од табла - Амперсанд: Страна 6 9 владееше тетратка: инспиративен весник, празно тетратка, празно

Buyers rating:
DEN 399.84

Тековен

„Амперсанд“ е една од канцелариските серии : „Списанија за табла - Црвена колекција“. Оваа тетратка 6 "x 9 " има шик, мат-финиш, кој има симбол на амперсанд во бело на црвена боја на картон. Елегантното списание се состои од 100 управувани страници со крем хартија и е одличен додаток на нечија канцелариска колекција. - Прави одлично лично списание за запишување на вашите дневни мисли или за зачувување на белешки и идеи. - 100 наредени, непроaирни, крем страници. - 6 "x9 " 15,2 см широк x 22,9 см висок. - мазна хартија што е совршена за пенкала или моливи. - Одличен подарок. - Одлично за списание или може да се користи како празен дневник. - Прекрасно снабдување со канцеларија - книга за вежбање. „Амперсанд“ е една од канцелариските серии : „Списанија за табла - Црвена колекција“. Оваа тетратка од 6 "x 9" има шик, мат-финиш, кој има симбол на амперсанд во бело на позадина на црвена креда. Елегантното списание се состои од 100 управувани страници со крем хартија и е одличен додаток на нечија канцелариска колекција. - Прави одлично лично списание за запишување на вашите дневни мисли или за зачувување на белешки и идеи. - 100 наредени, непроaирни, крем страници. - 6 "x9" 15,2 см широк x 22,9 см висок. - мазна хартија што е совршена за пенкала или моливи. - Одличен подарок. - Одлично за списание или може да се користи како празен дневник. - Прекрасно снабдување со канцеларија - книга за вежбање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print
  • Обновено
Оценката:

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print

Астрономскиот систем, е вешто направено индустриско уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна

DEN 0.67