• Обновено
Те сакам штала и назад фарма куќа инспиративна графичка уметност сјај сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Те сакам штала и назад фарма куќа инспиративна графичка уметност сјај сива врамена уметничка печатена wallидна

Buyers rating:
DEN 638.40

Тековен

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над издржлива фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : земја, фарма, штала, хумор, loveубов, романса. Дизајн од Лил Ру. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез , Студија, трпезарија или соба за кревет . Текстот вклучува : Те сакам до штала и грб.

Параметри на производот

Стоката во категоријата