• Обновено
Одморот засолниште од Јуџин Дијамант Тапациран тапациран, Твин Близнак XL, крем

Одморот засолниште од Јуџин Дијамант Тапациран тапациран, Твин Близнак XL, крем

Buyers rating:
DEN 1344.00

Тековен

Нашата табла со низок профил, исто така, одговара на повеќето рамки за кревет и бази и е лесен за инсталирање заради претходно дупчените нозе, две плочи за модификација и опционалните wallидни монтирања. Материјали : Полиестер, полиуретанска пена, МДФ. Лесно поставување : Погодно се испорачува во вашиот дом во една кутија. Кликнете овде за да ги видите упатствата за склопување. Изберете ја вашата големина : Овие стилски глави се достапни во кралот Кинг/Калифорнија, кралица, Фул и Твин/Близнак XL големини. Одморот засолниште Евгенин тапациран со глава со дијамантски метеж, близнак/близнак XL, крем : Разновидност на бои : Трајната ткаенина инспирирана од постелнина е достапна во шест зачудувачки колорити за да ги надополни вашите естетски : јаглен, беж, црна, крем, сива и морнарица. Се вклопува скоро во секој кревет : Овој производ доаѓа со претходно дупчат нозе, плочи за модификација и опционални wallидни монтирања за да ви дадат различни опции за прилагодување. Боја на производот : крем.5 ”H; тежи 15,4 фунти. Гаранција : Поддржана од 2-годишна ограничена гаранција, само чиста само. Изберете ја вашата шема : Достапно во квадратни тафтирани и дијамантски тафтирани обрасци за да можете да бидете сигурни дека ќе ја пронајдете совршената табла. Спецификации : Собрани димензии на производот : 40,2 ”l x 3” w x 45,5 ”h; тежи 13,6 фунти. Големина на производот : близнак/близнак XL. Прилагодлива висина : Висината на главата се прилагодува во 2-инчни додатоци кои се движат од 34 инчи до 46 инчи за да се сместат повеќето рамки за кревет и основи. Потребно е собрание.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Играчки Peppa Pig Tumble and Spin Game
  • Обновено
Оценката:

Играчки Peppa Pig Tumble and Spin Game

Придружете се на забавата и возбудата со оваа интерактивна игра со верзија на џамбо големина на Peppa Pig! Б�

DEN 230.24