• Обновено
Добро ткаени сфери на пепел акварел модерен килим со сина област

Добро ткаени сфери на пепел акварел модерен килим со сина област

Buyers rating:
DEN 2127.20

Тековен

Колекцијата на пепел, како и со името, е мека и суптилна со едноставни, неутрални тонови на сива, црна, слонова коска и таупе. СОДРИНА засенчени дизајни и ладни тони бои им даваат на овие килими изглед кој е елегантен и резолуција, но сепак случајна и разноврсна. Модели кои се движат од апстрактна геометриска до ориентална и европска инспирирана, значи дека оваа колекција има нешто за секој модерен дом. Купот од 0,4 "топлина поставена полипропилен е мек, кадифен, отпорен на дамки и не пролева или избледи со текот на времето. Совршено одговара за вашиот декор и за вашиот зафатен начин Машина направена во мисирка, кадифен, кадифено мек, 0,4 инчен топлински постави полипропилен куп, вакуум редовно со вакуум што не е не-бит, екстремно издржлив и супер лесен за чистење, отпорен на дамки и нема да избледи на сончева светлина со текот на времето, извалканите области треба да ги извалкаат областите да се исчисти веднаш со благ детергент.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Студио Wynwood Floral Beauty & Fashion Canvas Art Print
  • Обновено
Оценката:

Студио Wynwood Floral Beauty & Fashion Canvas Art Print

Пистата Авенија мода и глам wallидна уметност платно за отпечатоци „Зора утрински букет Аквамарин“ парф

DEN 768.00
Долга ракав Худи руно
  • Обновено
Оценката:

Долга ракав Худи руно

NFL со долги ракави со долги ракави, бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на продавницата

DEN 0.67