• Обновено
Добро ткаени сфери на пепел акварел модерен килим со сина област

Добро ткаени сфери на пепел акварел модерен килим со сина област

Buyers rating:
DEN 2127.20

Тековен

Колекцијата на пепел, како и со името, е мека и суптилна со едноставни, неутрални тонови на сива, црна, слонова коска и таупе. СОДРИНА засенчени дизајни и ладни тони бои им даваат на овие килими изглед кој е елегантен и резолуција, но сепак случајна и разноврсна. Модели кои се движат од апстрактна геометриска до ориентална и европска инспирирана, значи дека оваа колекција има нешто за секој модерен дом. Купот од 0,4 "топлина поставена полипропилен е мек, кадифен, отпорен на дамки и не пролева или избледи со текот на времето. Совршено одговара за вашиот декор и за вашиот зафатен начин Машина направена во мисирка, кадифен, кадифено мек, 0,4 инчен топлински постави полипропилен куп, вакуум редовно со вакуум што не е не-бит, екстремно издржлив и супер лесен за чистење, отпорен на дамки и нема да избледи на сончева светлина со текот на времето, извалканите области треба да ги извалкаат областите да се исчисти веднаш со благ детергент.

Параметри на производот

Стоката во категоријата