• Обновено
Нараквица за шампиони во Светска серија од Чикаго Коцки СКУТЗ - Греј

Нараквица за шампиони во Светска серија од Чикаго Коцки СКУТЗ - Греј

Buyers rating:
DEN 319.84

Тековен

Вашите младенчиња во Чикаго го погодија веднаш од паркот оваа сезона! Додадете ја оваа прекрасна нараквица за шампиони во Светска серија 2016 во вашата колекција, така што сите ќе знаат точно колку сте биле возбудени што ги гледате како ја носат дома големата победа. Ова задебелено парче од Чикаго Кобс од Скутц е совршен начин да го прославите вашиот тим за наредните години. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% полиестер. Зашиена ткаени добавувачи. Графики запечатени со топлина. Еластична нараквица. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Скутц.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84