• Обновено
Трговска марка ликовна уметност Петел Дамаск II платно уметност по боја пекарница бела мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност Петел Дамаск II платно уметност по боја пекарница бела мат, дрвена рамка

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Петел Дамаск Втори“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, дрвена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност
  • Обновено
Оценката:

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

DEN 2.33
HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67