• Обновено
И кошаркарските шорцеви за кошарка на момчињата „Графити“, големини со 4-18

И кошаркарските шорцеви за кошарка на момчињата „Графити“, големини со 4-18

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Овој 2-пакет кошаркарски шорцеви од And1 го одржува вашиот Ол-стар активна и удобна. Повлекувањето на стилот на овие шорцеви го прави брзото менување на супер лесно. Отворените џебови на страните се одлични за држење клучеви, некои промени во џебот и сè друго што ќе треба да одат од игра во игра. Направено од 100% полиестер. . Доаѓа во 2-пакет. Печатење со графити. Еластична лента за половината. Отворени странични џебови. Достапно е избрана големина. Машина за перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата