• Обновено
Безжични 1 винил мини ролетни сјајни капучино 23 w 84 ч

Безжични 1 винил мини ролетни сјајни капучино 23 w 84 ч

Buyers rating:
DEN 863.84

Тековен

Неговата карактеристика за безжични производи е пријателска за корисниците и обезбедува мир на умот за сите. Карактеристиката на безжични мрежи ви овозможува лесно да ги подигнете и спуштате нијансите на прозорецот за да ја добиете посакуваната приватност, додека дозволувате воздухот да се подигне во . Со можност за прилагодување на летвите, можете да добиете светло филтрирање или завршување на затемнување што ќе го комплиментира осветлувањето за вашата канцеларија без да го нарушите протокот на работа. Избегнувајте да се грижите дека вашите ролетни се навлажни или оштетени. Неговата карактеристика отпорна на прашина обезбедува лесно одржување, така што ќе можете да се фокусирате на поважните работи. Стандардно намалување на инчи е направено на ширина за соодветно вклопување. Трајни и отпорни : Нашите високо квалитетни нијанси се дизајнирани со потребите на клиентот во умот. Неговиот мазен и безбеден дизајн е направен за да ја комплиментира секоја просторија, вклучувајќи ја вашата кујна, спална соба, дневна соба, бања, расадник, гаража или канцеларија . Неговата цврста дно железница и совпаѓање на шината за глава обезбедуваат издржливост и приватност потребни за вашата бања. Расадник : Обезбедете безбедно опкружување за вашите деца и миленичиња со нашите ролетни за безжични прозорци. Имајќи го ова предвид, ние имаме за цел да обезбедиме едноставни упатства за мерење за сите наши клиенти. Неговите лесни 1-инчни хоризонтални летви, цврстиот дно и шината на главата доаѓаат во иста боја за најтрајната и стилската комбинација на традиционалните ролетни . Контрола на светлината : Префрлување помеѓу филтрирањето на светлината и затемнувањето на просторијата со ротирање на стапчето за да се отвори и затвори лекови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00