• Обновено
Луисвил кардиналс лого -слобода рокер лежиште со систем за патент

Луисвил кардиналс лого -слобода рокер лежиште со систем за патент

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Луисвил кардиналс лого -слобода рокер лежиште со систем за патент. Совршено за пештерата на вашиот човек, домашно кино или каде и да сакате да се повлечете и да се опуштите во целосна удобност додека додавате смирувачка карактеристика на лулка. Механизмот за лулка е споен со механизам за лепење со целосна поддршка на лумбална, нозе и глава. Со традиционален преголем изглед, рокерот за лепење е навистина совршен спој на удобност и функција. Патентираниот XZIPIT систем обезбедува бесконечни опции за лого на предниот дел на столот и ви овозможува да го покажете вашиот омилен тим или интерес . направен во Северна Америка. XZIPIT патентиран заменлив систем за лого. Синтетичка кожа со висок квалитет. Wall-A-A-WAN RECLEL : Целосно се повлекува инчи од идот. Поддршка за чај : Континуирана поддршка од глава до пети. Отстранлив грб за брза испорака и движење. Ограничена гаранција за живот на рамка. Смирувачка карактеристика на лулка. Погодно јазиче за влечење за целосна опција за опција wallидови-а-пат : целосно се повлекува инчи од wallидот. Смирувачка карактеристика на лулка. Погодно јазиче за влечење за целосна опција за рекреација.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Cobian® Men's Arv Flip Flip
  • Обновено
Оценката:

Cobian® Men's Arv Flip Flip

Flip Flopone на Cobian® Arv 2 е еден од нашите најдобри продавачи! Совршена комбинација на удобност и квалитет, ARV 2 �

DEN 3.33
Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print
  • Обновено
Оценката:

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print

Астрономскиот систем, е вешто направено индустриско уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна

DEN 0.67