• Обновено
Пејач памук печати фини ткаенини за тревник, ткаенина од памучен глас, ватенка, занаети, шиење, ширина, цвеќиња на морнарицата на КЛ -

Пејач памук печати фини ткаенини за тревник, ткаенина од памучен глас, ватенка, занаети, шиење, ширина, цвеќиња

Buyers rating:
DEN 95.84

Тековен

Нашата ткаенина за тревник за памук за пејач е совршена за ватирање, облека и многу повеќе! Совршено за сите ваши проекти за шиење и изработка. Памучен тревник е лесна ткаенина која е многу мека и има ултра мазна рака. Совршено е за проценка, како што се фустани, кошули, пижами, па дури и ватирање. Ширина 54 инчи. Увезен производ. Не е наменета за облека за спиење на децата. Грижа : Машинско миење нежно ладно со слични бои, белило од нехлори, суво суво, топло железо. Пејач памук печати фино тревник ткаенини, ткаенина од памук, ватенка, занаети, шиење, ширина од 54 инчи, Црвено -сина цветна цвет - 5 сечење на двор. Совршен за облека, како што се фустани, кошули, пижами, па дури и ватирање. Ширина 54 инчи. Увезен производ. Не е наменета за облека за спиење на децата. Грижа : Машинско миење нежно ладно со слични бои, белило од нехлори, суво суво, топло железо.

Параметри на производот

Стоката во категоријата