• Обновено
Сечилото за замена на црните и Декер Скриеге, 18 “

Сечилото за замена на црните и Декер Скриеге, 18 “

Buyers rating:
DEN 415.84

Тековен

Чувајте ја вашата алатка за чистење на прозорецот подготвена за употреба со ова сечило за замена на црно и decker screeegee. Тој е во должина од 18 "и може да се намали до големина. Направено со висококвалитетна европска гума, тоа е замена за професионално ниво за вашиот пискав. Алатката е формулирана за квалитет и конзистентност. Се вклопува во разни пискави. Црн и Деккер Спиеги за замена на сечилото, 18 " : Сечилото на прозорецот Сцетеге има должина од 18". Може да се намали до големина. Европска гума со високо ниво. Професионално одделение, двојно- Една еднострана гума конструкција. Помага да се обезбедат резултати без низа. Одговара на разни пискави.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

- Фрижидер со големина на стан.
  • Обновено
Оценката:

- Фрижидер со големина на стан.

Овој RCA 12 Cu Ft Врвен фрижидер за замрзнување ги има опциите за складирање што ги барате, ако едноставно са�

DEN 0.33