• Обновено
ГЕРБЕР БОБИ БОБИ БОДИСИТ, кошули, шорцеви и панталони, сет, 4-парчиња

ГЕРБЕР БОБИ БОБИ БОДИСИТ, кошули, шорцеви и панталони, сет, 4-парчиња

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Нашите симпатични комплети со четири парчиња се совршени пролетни и летни облеки за бебиња и мали деца! Секој од нив е направен со меки памучни ткаенини што вашето дете ќе ги обожава. Секое парче е дизајнирано за полесни промени и се мијат машини за ваша погодност. Нашите најважни работи се независно сертифицирани со Стандард 100 од ОЕКО-Текс, така што не треба да се грижите за штетните материи во гардеробата на вашето бебе. Овој сет за мешавини и натпревари е совршен за игра, облечен дома или облечен во дневна грижа. Овој пакет вклучува една каросерија, една мета и два пара дното. Дајте го овој пакет како внимателен и практичен подарок. ГЕРБЕР БОБИ БОБИ БОДИСИТ, кошули, шорцеви и панталони, сет, 4 -парчиња (новороденче - 24 месеци). Вклучува едно тело со краток ракав, еден кратки ракави, еден пар шорцеви и еден пар панталони. Измешајте и совпаѓајте го секое парче за да создадете голем број на облеки совршени за да одговараат на пролет и лето. Карактеристики на Body Suit & Tee Проширувачки деколте на рамената на лаптовите за полесни промени и кратки ракави. Шема на жолта / сива боја со уметност за печатење на екранот / печатење на печатење. Панталони и шорцеви имаат нежни еластични ленти за половини за целодневна удобност и лесно вклучување/исклучување. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEX #SH020 142225 TESTEX www.oeko- /Standard100. Ткаенина : 100% памук. Машинско миење / сушење суво. Увезени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

- Фрижидер со големина на стан.
  • Обновено
Оценката:

- Фрижидер со големина на стан.

Овој RCA 12 Cu Ft Врвен фрижидер за замрзнување ги има опциите за складирање што ги барате, ако едноставно са�

DEN 0.33
Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33