• Обновено
Clevr 9.8 'x 3' x 4 '' надувување на салата за надувување на теретани за Гимназија за вежби, задебеница за вежбање, задебеница на морска пена

Clevr 9.8 'x 3' x 4 '' надувување на салата за надувување на теретани за Гимназија за вежби, задебеница за

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

Мат за гимнастика на Clevr надувување на воздушната патека е одличен додаток на вашата домашна салата и ви обезбедува удобно место за да направите вежби за подот, како што се гимнастика, пад, борење, боречки вештини и многу повеќе! Оваа душек за вежбање на воздушната патека е густа и е изработена од траен полиуретан со печатење во стил на кожа што е удобно под нозете. Има удобен дизајн, така што ќе можете да го дефлатирате и чувате кога не е во употреба. Мат за тренингот, исто така, има зашиени во рачки што го прави преносен и удобен, така што повеќе нема да имате проблем да го транспортирате душекот до и од гимнастика или други спортски настани. Нашиот душек за вежбање е не-апсорбичен и марамчиња чиста со леснотија. Може да се користи и на плажа, вода, двор или трева земја - само проверете дали останува подалеку од оган или остри предмети. Со својата леснотија на употреба и издржливост, овој душек за вежбање е идеален за сите домашни спортски сали или спортски објекти! Кога се дефлетира, душекот станува компактен МАТ мери 20 "x 14 " x 14 "за лесно складирање во вашиот автомобил, плакарот или подрумот. Кога се надувува, мери 9,8 'x 3' x 4 '', обезбедувајќи многу на просторијата за силен тренинг. Воздушниот мат е погоден за гимнастика, боречки вештини, борење и други спортови со големо влијание. Вентилот без истекување го олеснува надувувањето/дефлацијата. Заштедува тони простор и лесно се транспортира со интегрирани рачки. Конструкција со двојни wallидови за супер издржливост и цврстина е водоотпорна и може да се користи во вода. Надувување на воздухот мерки 9,8 'x 3' x 4 "кога се надувува и компактен 20" x 14 "x 14" кога се дефлетира за лесно складирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84