• Обновено
Тис сезоната празничен венец празник графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

Тис сезоната празничен венец празник графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

Buyers rating:
DEN 638.40

Тековен

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголема : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени. Уметничките дела се однесуваат на дрвја, растенија, билки, билки, четинари, први, венци, Божиќ, празник. Дизајн од Лони Харис. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревети . Текстот вклучува : „Tis сезоната.

Параметри на производот

Стоката во категоријата