• Обновено
Topенски ракав со ракави за породилно качулка

Topенски ракав со ракави за породилно качулка

Buyers rating:
DEN 2.00

Тековен

Со ракави со должина од 3/4 и лесен чувство, оваа породилна худи со должина од 24/7 комфор има лабава хелајн со V-Neckline за флертувачки изглед. Со допир на стрии, овој врв е завршен со класичен влечење над аспираторот и џебот на кенгур. Цврстиот печатење ја размачкува секоја фигура. Тоа е совршено парче за вежбање или само поминување на секојдневен ден дома. Модел : Цврста боја. Начин на живот : Обично породилно. Материјали : 95-процент рајон, 5-процентен спандекс. Грижа : Машината за перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата