• Обновено
Allen Sports 522RR Deluxe hitch монтиран 2-велосипед носач за 1 4 и 2 приемници за приемници

Allen Sports 522RR Deluxe hitch монтиран 2-велосипед носач за 1 4 и 2 приемници за приемници

Buyers rating:
DEN 1743.84

Тековен

Allen Sports 522 RR Deluxe Hitch монтиран носач на велосипеди е идеален избор за земање велосипеди на патни патувања. Лесно е да се соберат и лесно можете да носите до два велосипеди. Вашите велосипеди се одржуваат на место со помош на системот за лулка. Оваа решетка за велосипеди за монтирање може да се навали кога треба да го подигнете преку портата. Оваа решетка за велосипеди Ален доаѓа со црна завршна обложена во прав што го штити од сите видови на временски услови. Со преклопувачки носечки раце, овој носач со 2 велосипеди за 1/4 "и 2" "приемните приемници можат лесно да се чуваат бидејќи не зафаќа многу простор. Ален хич монтиран решетката за велосипеди : Вметнување на метежот се вклопува или 1 1/4 "или 2" приемници за приемници. Носете растојание на рака на решетката за велосипеди за монтирање на метежот опфаќа широк спектар на големини на рамки и дизајни. Патентираниот систем за вртење на лулка со велосипед на Ален Хич, индивидуално обезбедува и штити велосипеди. Носете ги рацете преклопени од патот кога не се во употреба. 2-велосипед носач за 1 1/4 "и 2" приемници на приемникот се навалуваат за лесен пристап до лифт-портата. Не-вопнатоста на завртката го елиминира движењето на решетката во внатрешноста на Хич. Сите клипови за прицврстување прикачени со ленти за да се спречат изгубени делови. Црн прав обложен финиш. Allen Sports 522 RR Deluxe Hitch монтиран носач за велосипеди бара одредено склопување. Погледнете го целиот наш асортиман на велосипеди и возете на играчки на.

Параметри на производот

Стоката во категоријата