• Обновено
Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна

Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна

Buyers rating:
DEN 639.84

Тековен

dade со употреба Само уште едно парче комплет. Елита Елита има засилени закрпи што ги покриваат сите точки на стрес (армираните закрпи се само на надворешната маслинка) на рамото, лактот и манжетната, за да бидете сигурни нејзините чекори. Елитата на елегантот има засилени закрпи што ги покриваат сите точки на стрес (армираните закрпи се само на надворешната маслинка) на рамото, лактот и манжетната, за да бидете сигурни чекори. Двете страни на јакна се подеднакво опремени со лесни за пристапни џебови. Snugpak Sleeka Elite Reversible јакна е спин-оф на популарните оригинални јакни на Sleeka.dade користејќи го комерцијалниот материјал за светлосен материјал на Snugpak, Sleeka Elite Reversible е брзо сушење и екстремно мала тежина што значи некогаш компресирана во вреќата со работи, станува само уште едно парче комплет. Исполнет со изолација на Snugpakâ € Softieâ®, може да се чува во испорачаната вреќа за компресија за долго време, а кога ќе се распакува, нема да изгуби какви било термички карактеристики. Исполнета со мекото изолација на Snugpak, може да се чува во испорачаната вреќа за компресија за долг временски период, а кога ќе се распакува, нема да изгуби никакви термички карактеристики.Snugpak Sleeka Elite Reversible јакна е спин-оф на популарните оригинални јакни на Sleeka.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33