• Обновено
True & Co True True True Women's Adjectable Strap Scoop Scoop вратот градник

True & Co True True True Women's Adjectable Strap Scoop Scoop вратот градник

Buyers rating:
DEN 2.33

Тековен

Вистинските сите лажички за прилагодување на вратот од вратот од True & Co прават добро тело. Обезбедува удобна поддршка благодарение на меките, отстранливи влошки и микрофибер за измазнување со вистинската количина на истегнување. Безжичен и без затворач без гломазни шевови, овој градник исчезнува под облеката, а прилагодливите ленти го прават соодветното место . Нашите градници се направени за телата во кои живееме : меки, стрии, поддржувачки, убави, поттикнување на доверба и Пред сè, дизајнирани и направени за удобност, тоа ќе биде мазно против вашето тело и ќе леже рамно под облеката . со безжичен дизајн без затворач, тоа може да биде најудобниот градник што ќе го поседувате. Прилагодливи слаби ленти за оние кои сакаат помалку покритие. Исчезнува под облека, дури и отворени деколте и резервоари. Нема жици или еластични.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67