• Обновено
Leekенски женски долг ракав исечен јакна од кошула Шерпа

Leekенски женски долг ракав исечен јакна од кошула Шерпа

Buyers rating:
DEN 415.68

Тековен

Модерно ажурирање на класична силуета, оваа јакна од кошула од Lee® нуди удобност и топлина со трендовски исечен стил што совршено се спарува со секоја обична облека. Изработена од мека, ткаенина од средна тежина Шерпа, оваа јакна ќе ве задржи топло топло каде и да одите. Предниот дел од три копчиња му дава на јакната чист изглед, плус преголемите предни џебови им се при рака за да ги затегнат вашите скапоцености. Капката на рамото и опуштеното вклопување обезбедуваат удобно, неограничено вклопување. Јакна за кошула на Ли жени од Ли : Ексклузивно на Интернет. 100% полиестер Шерпа. Копчето предно со јака од точка. Опуштено преголемо вклопување. Големи предни џебови со затворање на копчињата. Средна тежина Шерпа ткаенина за топлина. Ткаени со лого на Ли, на левиот џеб. Стилски грб јарем со плетенка. Лесна грижа/машина за миење ладно. Достапно во големини S-XXL, увезен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

- Фрижидер со големина на стан.
  • Обновено
Оценката:

- Фрижидер со големина на стан.

Овој RCA 12 Cu Ft Врвен фрижидер за замрзнување ги има опциите за складирање што ги барате, ако едноставно са�

DEN 0.33
Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33