• Обновено
Воздушна машка легенда скејт патика

Воздушна машка легенда скејт патика

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Скејт -патика за скејт -легенда на воздушната плоча е разноврсна обувка што може да се носи при лизгање, одење или трчање. Се одликува со класичен стил на велур, кој му дава скоро на секого младешки и атлетски изглед. Изградена за големи капки и скокови, овој пар на патики со чипка обезбедува утеха и поддршка со денови на училиште или работа, водење на работи низ градот или дружење со пријателите. Цврсто се лепи, така што безбедно ќе остане на ногата додека лизгате или скокате наоколу. Скејт -патиката за скејт -легенда за квалитет на Airspeed Mans е достапна во разновидни бои и ќе одговара на повеќето облека, вклучувајќи фармерки или пакувања. Парот обезбедува вентилација за да им овозможи на нозете да останат поладни додека работите или играат. Овој квалитетен чевли за патики за мажи е задолжителна ставка за вашата колекција на чевли. Парот е достапен во повеќе димензии со логото на воздушниот простор на секој чевли. Воздушна машка легенда за скејт патика : скејт чевли. Стил на чипка. Патика за чевли во црна велур. Странично лого. Вентилација. Избришете чиста со крпа. Достапно во големини 7, 8, 8,5, 9, 9,5, 10, 10,5, 11, 12 и 13. Достапно во црна и морнарица. Sneaker на Airspeed Spyker е идеална за уметничко лизгање, одење, трчање и секојдневно носење. Нуди удобно и безбедно вклопување. Добро координира со фармерки, пакувања и повеќето други облека и облеки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi
  • Обновено
Оценката:

ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi

Совршен додаток на вашите потреби за занаетчиство! Овој пакет содржи дваесет 5x5 инчи 100% листови со памуч

DEN 404.48
Комбинирање на новороденчиња
  • Обновено
Оценката:

Комбинирање на новороденчиња

Овој супер мек Wrangler Bib во целост има зашивање на контраст, џебови со црвенило и прилагодливи ленти за нај

DEN 415.84
Лесни улични чизми за удобност
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични чизми за удобност

Освежете ја вашата секојдневна колекција на обувки со овие чизми за глуждот по лесна улица JO се одликув�

DEN 551.36
Garanimals joggers pant, брои, пакет
  • Обновено
Оценката:

Garanimals joggers pant, брои, пакет

Убав и симпатичен! Панталоните за џогирање на овие момчиња за вашето дете се симпатичен додаток на него�

DEN 422.24