• Обновено
Пентел леден механички молив, избрани буриња, 2-ПК со олово

Пентел леден механички молив, избрани буриња, 2-ПК со олово

Buyers rating:
DEN 173.92

Тековен

ICY® доаѓа во нови ладни буриња со боја на боја. Уникатен, екстра-мек зафат без латекс. Пред-натоварено со супер Hi-Polymer® водство. Достапно во големини на олово од 0,5 мм и 0,7 мм. Механички моливи Pentel® ICY® доаѓаат во нов, свеж дизајн, вклучувајќи ладни буриња со боја на боја. Уникатен, екстра-мек зафат без латекс. Издржлив метален клип. Пред-натоварено со Pentel® Super Hi-Polymer® HB олово, за кое никогаш не треба заострување и произведува јасна темна линија. Достапно во големини на олово од 0,5 мм и 0,7 мм. Ограничена гаранција за живот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна
  • Обновено
Оценката:

Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна

dade со употреба Само уште едно парче комплет Елита Елита има засилени закрпи што ги покриваат сите точки

DEN 639.84
Лесни улични снимања на Дарси
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични снимања на Дарси

Совршен за работа или викенд, Дарси од Лесна улица има перфориран јака со метални столпчиња и функциона�

DEN 1015.20
YouthFan NCAA Virginia Tech Hokies 3D Stadiumview Magnet
  • Обновено
Оценката:

YouthFan NCAA Virginia Tech Hokies 3D Stadiumview Magnet

Направете го вашиот фрижидер фанзона со официјално лиценцираниот 3 D стадионски преглед магнет...

DEN 1.33