• Обновено
Гербер бебе девојче каросерија, кошула, сет на облека Skort & Pant, 4-парчиња

Гербер бебе девојче каросерија, кошула, сет на облека Skort & Pant, 4-парчиња

Buyers rating:
DEN 263.36

Тековен

Нашите симпатични комплети со четири парчиња се совршени пролетни и летни облеки за бебиња и мали деца! Секој од нив е направен со меки памучни ткаенини што вашето дете ќе ги обожава. Секое парче е дизајнирано за полесни промени и се мијат машини за ваша погодност. Нашите најважни работи се независно сертифицирани со Стандард 100 од ОЕКО-Текс, така што не треба да се грижите за штетните материи во гардеробата на вашето бебе. Овој сет за мешавини и натпревари е совршен за игра, облечен дома или облечен во дневна грижа. Овој пакет вклучува една каросерија, една мета и два пара дното. Дајте го овој пакет како внимателен и практичен подарок. Гербер бебе девојче каросерија, кошула, сет Skort & Pant, 4-парчиња. Вклучува едно тело со краток ракав, еден мета со краток ракав, еден Skort и еден пар панталони. Измешајте и совпаѓајте го секое парче за да создадете голем број на облеки совршени за да одговараат на пролет и лето. Карактеристики на Body Suit & Tee Проширувачки деколте на рамената на лаптовите за полесни промени и кратки ракави. Пинк со 3Д апликација, сјај, печатење на екранот и вез на маргаритка. Панталони и СКОРТ ФАРМАНТНИ ЕЛНИ ЕЛАСТИЧКИ ПОВЕЕ ЗА СИТЕ Дневна удобност и лесно вклучување/исклучување. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEX #1709050 Centexbel www.oeko- /Standard100. Ткаенина : 100% памук. Машинско миење / сушење суво. Увезени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Cobian® Men's Arv Flip Flip
  • Обновено
Оценката:

Cobian® Men's Arv Flip Flip

Flip Flopone на Cobian® Arv 2 е еден од нашите најдобри продавачи! Совршена комбинација на удобност и квалитет, ARV 2 �

DEN 3.33