• Обновено
Калифорнија чадор Гроув пазар Пацифик внатрешен чадор, повеќе бои

Калифорнија чадор Гроув пазар Пацифик внатрешен чадор, повеќе бои

Buyers rating:
DEN 560.00

Тековен

Густиот, дрвен дрво е изработен од маренти дрво, што е најразлично дрво од бреја. Едноставен систем за лифт за макара и пин ја отвора крошна, која е поддржана од осум цврсти ребра од дрво. Домашна достапност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67